Sklep stacjonarny plus sklep internetowy – najlepszy wybór dla przedsiębiorcy

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny, poszerzenie działalności o sklep internetowy jest w wielu przypadkach prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ile kosztuje tworzenie sklepów internetowych i kiedy warto zainwestować w taki rozwój biznesu?

 Bezpieczeństwo

Po pierwsze, prowadząc działalność z pewnością możesz przeznaczyć część budżetu na skorzystanie z usług firm oferujących projektowanie sklepów internetowych. Mniej ryzykujesz – w razie niepowodzenia sklepu internetowego zostaje ci działalność stacjonarna. W takim przypadku sklep internetowy może być tylko dodatkowym, a nie podstawowym źródłem dochodu. Prawdopodobnie z czasem okaże się jednak, że przychody ze sklepu internetowego przewyższają te ze sklepu stacjonarnego. Po drugie, znasz już swój rynek, masz kontakt z hurtowniami i klientami. Wiesz, czego oczekują.

Darmowa dostawa

Nic nie działa na potencjalnych klientów sklepów internetowych bardziej wabiąco, niż darmowa dostawa. Prowadząc sklep stacjonarny możesz zaproponować darmowy odbiór osobisty w sklepie. Pozostaje więc wybranie firmy, która stworzy sklep i nie zrujnuje naszego budżetu. Tworzenie sklepów internetowych Sosnowiec – tu znajdziesz wszystko, czego potrzebuje przedsiębiorca otwierający działalność w Internecie.

Dodaj komentarz